Półkolonie w Republika Park

Ferie Lato 2023 | 5 TURNUSÓW | 899* PLN

LATO W TORUNIU Link –> Wydarzenie Facebook DS1 DS2 DS3 DS4 DS5

Turnus DS1: ODWOŁANY
Turnus DS2: 10-14.07.2023 – ZAKOŃCZONY !
Turnus DS3: ODWOŁANY
Turnus DS4: 07-11.08.2023 – ZAKOŃCZONY !
Turnus DS5: ODWOŁANY

*rabaty opisane w wydarzeniu na Facebook’u.

NOWOŚĆ !!! : Dodatkowa grupa dla wieku 6-7 LAT ! Stworzyliśmy skate-świetlicę nad, którą sprawuje opiekę  bardzo pozytywna postać. Pani Jagoda. Dzieciaki ją pokochają na bank ! A ich postępów deskorolkowych jak zawszew pilnują Nasi instruktorzy Let’s Skate.

Nasze warsztaty  deskorolkowe odbywają się w czasie półkolonii letnich jak i zimowych w Toruniu. Miejsce w którym jeździmy, bawimy się i spędzamy większość czasu to rewelacyjny kryty skatepark „Republika Park” na Ul. Grudziądzkiej 122 A. Uczestnicy są pod opieką Naszych Instruktorów Sportu z licencją Polisch Skate Ferderation, którzy dają gwarancję dobrej zabawy i bezpieczeństwa. Oczywiście jeździmy na deskorolkach, ale kładziemy również duży nacisk na  zabawy integrujące i wzmacniające więź pomiędzy uczestnikami. Dzieci, którą chcą spędzić czas ferii z deskorolką w Naszej szkółce Let’s Skate muszą mieć ukończone 8 lat ( + dodatkowa grupa 6-7 lat ).  Zajęcia dopasowujemy do umiejętności jazdy dzieci i ich wieku. Grupa liczy od 8 do 16 uczestników. Zapraszamy bardzo ! U Nas nudy nie ma ! Kto już był, ten doskonale o tym wie ! Krótka relacja z wcześniejszych warsztatów pod linkiem Film Let’s Skate Serdecznie zapraszamy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości śmiało poprosimy o kontakt na e-mail lub telefon. Czekamy na Was i Wasze Dzieci !

  • Europejska licencja instruktorów sportu PSF ( Polish Skate Federation )
  • Godziny warsztatów : 8:30 – 16:00 ( możliwość zostawienia dziecka od godz. 08:00 do 16:30 )
  • Dwa posiłki : przekąska na 2 śniadanie + dwudaniowy obiad w Restauracji G132 mieszczącej się obok hali skateparku.
  • Codzienne zabawy tematyczne ( np. budowanie pojazdów z kartonu, budowanie przeszkód parku, tworzenie własnych papierów do deskorolki itp. ) Prawie zawsze uczestnicy wracają z „czymś” do domu.
  • Przynajmniej jedno wyjście „w teren” poza skatepark na dodatkową atrakcję
  • Ubezpieczenie NNW
  • Pamiątkowy prezent ( koszulka, torba, czapka – w zależności od Naszej weny . Zawsze coś jest ! )